в Трояндівському ЗЗСО відбулося невеличке казкове дійство

Дата: 27.12.2022 18:11
Кількість переглядів: 19

З приходом новорічних свят, і дорослі і діти починають поринати у чарівну казку Різдва! Незважаючи на складну ситуацію в нашій країні, на дистанційне навчання, 26 грудня в Трояндівському ЗЗСО відбулося невеличке казкове дійство, яке нагадало учням, як ми жили і святкували ДО.........Різдвяні вірші, колядки, щедрівки, Янголята допомогли здобувачам освіти 1-11 класів відчути справжній дух Різдва. А на завершення отримали солодкі подарунки від депутата Трояндівського старостинського округу Назаренко Віталія Вікторовича і ТОВ " Агропівдень-2" . Адже дитинство ніхто не скасовував і коли творити дива , як не зараз? Дякуємо за солодощі та позитивні емоції , які діти отримали у цей нелегкий час!